BIO LEVANDULE máchadlo po praní vhodné pro všechny výrobky

Česká výroba EKOdrogerie
199 Kč
Možnosti doručení

Máchadlo po praní od české EKODROGERIE Tierra Verde, ovoněné BIO esenciálním olejem z levandule Lavandinem. 

Máchadlo doporučujeme používat na naše produkty místo aviváže. Na rozdíl od ní je máchadlo vhodné i na bavlněné a funkční prádlo - a také na výplň polštářů a dětských výrobků. Máchadlo BIO LEVANDULE je vhodné i pro nejmenší děti a osoby s citlivou pokožkou. A abyste si mohli být jisti, má ten nepjřísnější certifikát Ecogarantie.

Když bude láhev skoro prázdná, prostě si najdete na mapě stáčíren nejbližší bezobalový obchod a stavíte se tam láhev si zase doplnit. A je to - snadné a přátelské lidem i přírodě.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Konec s dráždivými zbytky pracích prostředků

Kůže si drží kyselé prostředí, aby bránila množení nežádoucích mikroorganismů. Prací prostředky ale bývají zásadité a pokud na prádle ulpívají, mohou být aktivovány tělesným teplem a způsobit podráždění nebo přímo alergickou reakci.

Zásadité máchadlo tato rizika eliminuje tím, že pomáhá neutralizovat máchací lázeň a navíc z textilu vypláchnout všechny problematické látky zbylé po praní - a to při zachování maximální šetrnosti vůči životnímu prostředí, textilu i vlastní pokožce.

Díky certifikaci Ecogarantie si můžete být jisti, že je vhodné jak těhotné, tak pro miminka nebo alergiky.

milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_basket-washing-machine-with-towels-laundry-room-home-generative-ai
milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_womans-hand-holding-stack-clothes-clothes-donation-renewable-concept-washing-decluttering

Máchadlo pomáhá udržet textilní vlákna v kondici 

Na rozdíl od aviváže, máchadlo neobaluje vlákna a proto nesnižuje savost ani prodyšnost materiálů. Proto je máchadlo skvělou volbou pro praní polštářů, peřin, ručníků, ložního prádla i výbavičky pro miminko.

Máchadlo nejen chrání přirozené vlastnosti materiálů, ale také zabraňuje usazování zbytků pracího prostředku ve vláknech. Tím předchází šednutí a vyblednutí barev vašeho prádla. Vlákna si tak zachovávají svou savost, prodyšnost a celkový zdravý vzhled, což je obzvlášť důležité u produktů, jako jsou naše těhotenské polštáře nebo zavinovačky či hnízdečka pro miminka.

Přírodní levandulová vůně pro uklidnění

Máchadlo je parfémováno pouze BIO esenciálním olejem z levandule Lavandinu, který dodává prádle jemnou, uklidňující vůni. Na rozdíl od syntetických parfémů v běžných avivážích, tato přírodní silice nepřetěžuje pokožku a navíc působí antibakteriálně.

Máchadlo prádla neobsahuje žádná barviva ani ropné deriváty. Proto je vhodné i pro alergiky, ekzematiky, malé děti a osoby s citlivou pokožkou - všude, kde je důležité, aby materiál zůstal svěží a chráněný před nežádoucími pachy i mikroorganismy.

tatinek u porodu blog milkie cesky vyrobce tehotenskych polstaru a vybavicky pro miminko 8
milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_washing-machine-with-green-leaves-it-eco-cleaning-eco-friendly-washing-concept-environmentally-friendly-bio-natural-home-cleaning-plants-near-modern-washing-machine-spring-cleaning-theme

Šetrnost k životnímu prostředí

Máchadlo je vyrobeno z šetrných, biologicky odbouratelných surovin a neobsahuje žádné syntetické látky ani barviva. Navíc je koncentrované, takže stačí malé množství na jedno praní, což snižuje vaši spotřebu vody a energie. Díky tomu je máchadlo nejen šetrné k životnímu prostředí, ale zároveň šetří váš čas i peněženku.

Pokud občas perete v ruce, určitě víte, že důkladně vymáchat prádlo dá pořádně zabrat a že často jedna máchací lázeň nestačí. V bubnu pračky bývá prádla podstatně více, ale kvůli tlaku na úsporu vody a elektřiny může máchání trvat jen pár minut a přístroj si musí vystačit s omezeným množstvím vody. Ůčinnost prostředku je tedy klíčová pro výsledek máchání.

Snadné a bezpečné dávkování

Máchadlo se snadno dávkuje do zásobníku na aviváž. Množství se řídí podle tvrdosti vody a velikosti pračky - od 30 ml pro malé pračky s měkkou vodou až po 120 ml pro velké pračky s tvrdou vodou. Přesnou tvrdost vody můžete zjistit třeba pomocí testovacího proužku.

Protože je na bázi kyseliny citronové, nehrozí u něj jako u octa, že by mohlo poškodit plastové a gumové součásti pračky. Díky koncentrované formuli stačí opravdu malé množství na jedno praní, takže vám lahev vydrží dlouho.

milkie udrzba prani latky
milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_sustainability-goals-sdgs-concept-environmental-technologies

Bezobalová alternativa a udržitelnost

A až bude láhev prázdná, prostě si najdete na mapě stáčíren nejbližší bezobalový obchod a stavíte se tam láhev si zase doplnit. Tím šetříte nejen peníze, ale hlavně životní prostředí, protože nevzniká další odpad.

Jako zavedená česká eko drogerie, si Tierra Verde zakládá na tom, aby zákazníci měli jistotu, že nakupují kvalitní a místní produkty, které jsou v souladu s jejich filozofií šetrnosti k přírodě. Dbají na to, aby všechny složky jejich produktů byly získávány eticky a ekologicky. Dokladem je i certifikace Ecogarantie.

#TITLE_PRODUCTS_ID2#

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: