KONTAKT

Zůstaňte s námi v kontaktu

Kontakty
 
Kontakty

792 322 098

Každý všední den od 8 do 16 hodin vám rádi odpovíme na jakoukoliv otázku o našich výrobcích.
Kontakty

Dotazy k produktům

U každého produktu je možné na pár kliknutí odeslat dotaz, ať už vás zajímají vzory, barvy, materiály, údržba či balení.
Kontakty

info@milkie.cz

Jsme tak trochu workoholici a na emailu nas zastihnete prakticky každý den, od rána do večera - a odpovídáme obratem.
 
Kontakty

Sklad, odkud posíláme zboží

Šicí dílna je v Liberci a zde také mámě skladem všechny nabízené produkty. Pokud se rozhodnete odstoupit od smlouvy nebo budete potřebovat reklamaci, pošlete váš balík na tuto adresu:

  • STOREman Milkie
  • Vrchlického 338/3
  • 460 01 Liberec
  • tel: 778 430 691
  • email: storeman@storeman.cz

Kancelář, fakturační adresa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam bibendum elit eget erat. Nulla non arcu lacinia neque faucibus fringilla. Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante.

  • Milkie shop s.r.o.
  • Benediktská 722/11
  • 110 00 Praha 1
  • tel: 792 322 098
  • email: info@milkie.cz
Kontakty
Kontakty

Sdílejte svou zkušenost a pomozte ostatním

Gratulujeme k radostné události a jsme rádi, že Vás v ní mají provázet naše výrobky. Moc doufáme, že budete spokojeni s kvalitou i designem a Budeme vděční, když s námi i ostatními budete sdílet své zážitky a zkušenosti, ať už fotky, videa nebo komentáře.

Těhotenství a mateřství jsou speciální dobou plnou speciálních momentů a my budeme šťastni, pokud budeme moci být součástí i vašich nejkrásnějších zážitků. 

Sharing is caring

Skutecna, uprimna recenze je vetsinou lepsi nez jakykoli profesionalni popis produktu. Chteli bychom Vas poprosit, podporit, pozadat - sdilejte s nami i ostatnimi zkusenosti s nasimi produkty - kazdou recenzi odmenime 1 + 1 slevou - pro vas a nekoho dalsiho - za to, ze se starate :)

V balicku s Vasim polstarem ci vybavicku najdete take 2 propisky, abyste si mohli dojmy kdykoliv zaznamenat. Mesic po Vasi objednavce bychom si dovolili zaslat email s zadosti o hodnoceni na Google recenze. 

Kontakty
Kontakty

Google recenze

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam bibendum elit eget erat. Nulla non arcu lacinia neque faucibus fringilla.
Kontakty

Facebook

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam bibendum elit eget erat. Nulla non arcu lacinia neque faucibus fringilla. Etiam sapien elit, consequat eget.
Kontakty

Youtube

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam bibendum elit eget erat. Nulla non arcu lacinia neque faucibus fringilla.