MATERIÁLY, VZORY A ÚDRŽBA

PROHLÁŠENÍ

Prohlašujeme, že všechny textilie, výplně i galanterie jsou certifikovány pro děti do 3 let, pokud není u produktu uvedeno jinak. Jsou buď odzkoušené akreditovanou zkušebnou pro textilie jako vhodné pro děti do tří let nebo mají certifikát OEKO-TEX® tř.1.

 

BARVY A VZORY

Většinu nabídky vzorovaných povlaků tvoří naše vlastní vzory, vytvořené na zakázku pro Milkie.cz výtvarnicí Magdou Hánovou... takže podobné jinde nenajdete:) Látky necháváme potisknout v České republice, v zavedené certifikované továrně, zásadně na 100% bavlněný materiál - lehčí plátno, hladký satén nebo vysokogramážní kepr z počesané bavlny Počesaná bavlna prošla procesem, který by měl zajistit, že látka zůstane roky krásná, hustá a nebude žmolkovat. Jinak jde hlavně o typ vazby látky, připravujeme pro Vás obrázky pro lepší představu.

Barvy se zobrazují na každém monitoru jinak, podle individuální kalibrace každého přístroje. Může se tedy stát, že uvidíte jinou barvu na fotce na počítči, na mobilu a na reálném výrobku po doručení - nejde o vadu zboží.

 

SYMBOLY ÚDRŽBY

symboly-udrzby

 

 

Certifikované obchodní podmínky dTest