Velká omluva všem zákazníkům, využíváme povánoční pauzy a stěhujeme šití polštářů do větší dílny, proto je bohužel (dočasně:) omezena nabídka vzorů.
  • Těhotenský a kojicí polštář JASMIN
  •           (32)
 • JASMIN je extra dlouhý, měkkoučký polštář, který díky "hokejce" či "pultíku" drží stabilní tvar a poskytuje dodatečnou oporu. 

   

  Těhotenský a kojicí polštář JASMIN s prodlouženou délkou, umožňuje si v těhotenství podložit zároveň hlavu, bříško i nohy a tvarovaná "hokejka" či "pultík" slouží jako opora hlavy nebo nohou. Při kojení pak pevněji obtáčí tělo a opřete o něj pohodlně miminko i svoji ruku. Jasmín je neocenitelný pomocník při práci na notebooku s bolavými zády. Jako výplň vždy používáme vynikající rouno z dutého vlákna, které je antibakteriální a tedy vhodné i pro alergiky. Oproti klasickému vatelínu se rouno neslehává a drží tvar i po vyprání + na rozdíl od levnějších polystyrenových kuliček je vzdušné, takže miminko se téměř nepotí. Potah je na zip a můžete jej bez obav prát v pračce.

   

   

  Uložit

  Uložit

  Uložit

  Uložit

  Dostupnost:Skladem
  • Varianta
  • Cena:
  • 2 000 Kč 2 000 Kč
 • MILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN BUNNY SILVER 9761
  MILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN BUNNY SILVER 9761
  • 1 z 16
  MILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN FAWN ROSEMILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN BUNNY SILVER 9941MILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN BUNNY SILVER 9768MILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN BUNNY SILVER 9830MILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN BUNNY ROSEMILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN BUNNY SILVERMILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN BUNNY AQUAMILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN FAWN SILVERMILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN FAWN AQUAMILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN FOXY ROSEMILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN FOXY SILVERMILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN FOXY AQUAMILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN DIAMANTYMILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN PUNTIKYMILKIE tehotensky a kojici polstar JASMIN SIPY