• Kojicí a relaxační polštář TULIP
  •           (7)
 • Je to skoro taková revoluce mezi polštáři na kojení - doslova během vteřiny si o TULIP pohodlně opřete loket, miminko položíte na "zobáček"... a je to!

   

  Kojicí a relaxační polštář TULIP může připomínat opěrku z gauče, kombinovanou s prodlouženým "zobáčkem", na kterém leží miminko. Jednoduše geniální řešení pro všechny, které nebaví řešit jak se zamotat do klasických polštářů, aby to pod loktem neuteklo sotva se miminko přisaje. Náklon zobáčku navíc pomáhá proti ublinkávání, takže ani tatínkové nebudou mít při krmení z lahvičky problém. Tento polštář užijete kdykoli, je skvělý pod bolavá záda nebo oteklé nohy během těhotenství, větší děti si z něj rády dělají křeslo a můj muž se o něj opírá při sledování sportovních zápasů. Jako výplň vždy používáme vynikající rouno z dutého vlákna, které je antibakteriální a tedy vhodné i pro alergiky. Oproti klasickému vatelínu se rouno neslehává a drží tvar i po vyprání + na rozdíl od levnějších polystyrenových kuliček je vzdušné, takže miminko se téměř nepotí. Potah je na zip a můžete jej bez obav prát v pračce.

   

  Dostupnost:Zvolte variantu2-3 TÝDNY2-3 TÝDNY10-14 DNÍSkladem
  • Varianta
  • Cena:
  • 1 400 Kčod 1 400 Kč (–10 %)(–10 %)
   1 400 Kč 1 400 Kč 1 260 Kč 1 400 Kč od 1 260 Kč
 • MILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP FOXY SILVER
  • 1 z 19
  MILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP FOXY SILVER 9866Kojici polstar na kojeni MILKIE TULIPKojici polstar na kojeni MILKIE TULIPKojici polstar na kojeni MILKIE TULIPKojici polstar na kojeni MILKIE TULIPKojici polstar na kojeni MILKIE TULIPKojici polstar na kojeni MILKIE TULIPMILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP BUNNY ROSEMILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP BUNNY SILVERMILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP BUNNY AQUAMILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP FAWN ROSEMILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP FAWN SILVERMILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP FAWN AQUAMILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP FOXY ROSEMILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP FOXY AQUAMILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP DIAMANTYMILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP PUNTIKYMILKIE tehotensky a kojici polstar TULIP SIPY