Tradiční mýdlo na praní skvrn z české ekodrogerie

Česká výroba EKOdrogerie
69 Kč
Možnosti doručení

Kvůli jedné malé skvrně nemusí hned celý polštář nebo hnízdečko do pračky. Šetrnější k látce i k přírodě je ošetřit skvrnu napěněným mýdlem.

Pokud preferujete tradiční variantu, je zde pro Vás Žlučové mýdlo na praní, odstraňovač skvrn (+40g). Toto mýdlo je naprostý přeborník na likvidaci skvrn od mastnoty, mléka, potu, krve, potravin, ale i ovocných a zeleninových šťáv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč má smysl prát ekologicky?

V dnešní době se čím dál tím více lidí zajímá o ekologické chování a hledá alternativy k tradičním produktům, které méně zatěžují životní prostředí. Praní prádla není výjimkou.

Chemické prací prostředky obsahují mnoho syntetických látek, které se dostávají do odpadních vod a znečišťují vodní zdroje. Navíc jejich výroba spotřebovává velké množství energie a surovin.

 

milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_front-view-soap-with-lavander-top
close-up-young-pregnant-woman-cooking-2

Praní v ruce versus v pračce

Praní v ruce s tradičním žlučovým mýdlem má proti praní v pračce hned několik výhod:
  • Je šetrnější k životnímu prostředí: Spotřebuje se méně vody a energie, a do odpadních vod se dostává méně chemikálií.
  • Je šetrnější k oblečení: Oblečení se při praní v ruce méně mačká a opotřebovává, takže vydrží déle.
  • Je to relaxační a meditativní činnost: Praní v ruce vám pomůže zpomalit a soustředit se na přítomný okamžik.
.

Tradiční kvalita s moderním přístupem

Žlučové mýdlo na praní skvrn navazuje na bohatou tuzemskou tradici výroby mýdla (nejen s jelenem:) a je tak vyrobeno na základě osvědčené receptury, která se předávala z generace na generaci

Ctíme ale i moderní trendy a dbáme na to, aby všechny nabízené produkty byly nejen řádně otestované, ale i šetrné k životnímu prostředí a vaší pokožce.

Vyrobeno z kvalitních surovin bez zbytečné chemie, tradiční  žlučové mýdlo je ideální volbou pro všechny, kteří hledají účinný a zároveň šetrný způsob praní prádla.

milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_ecologiacal-products-concept-with-copy-space copy
milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_rucni prani udrzitelna udrzba textilu EMAILING MILKIE

Vracíme se k osvědčeným postupům

V dnešní době se vracíme k osvědčeným postupům praní, které jsou šetrnější k životnímu prostředí i k oblečení.

Pereme méně, ale zato cíleně podle druhu prádla a stupně znečištění. Tímto způsobem šetříme vodu, energii i prací prostředky a zároveň prodlužujeme životnost oblečení.

Znovuobjevujeme přírodní alternativy moderních chemických čisticích prostředků a občas s překvapením zjišťujeme, jak účinná tato jednoduchá řešení jsou.

Síla žlučových enzymů proti odolným skvrnám

Tradiční mýdlo obsahuje žlučové enzymy, které si poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami od mastnoty, potu, trávy, krve, hlíny a dokonce i ovocných a zeleninových šťáv! 

To z něj dělá ideálního kandidáta pro budoucí maminky, protože malé děti jsou skutečně nekonečným zdrojem velmi odolných skvrn :) Zázrak nejen na plenky!

milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_small-laughing-child-boy-lies-basket-leaves-looks-camera
milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_sustainability-goals-sdgs-concept-environmental-technologies

Tipy a triky pro odolné skvrny

Mýdlo je velmi účinné v odstraňování široké škály skvrn, včetně mastnoty, krve, inkoustu, trávy, červeného vína a ovocných šťáv. Je vhodné i pro praní látkových plen.
  • Na zaschlé skvrny můžete použít předeprání žlučovým mýdlem. Navlhčete skvrnu vodou, naneste na ni žlučové mýdlo a nechte ho působit asi 30 minut. Poté skvrnu vyperte obvyklým způsobem.
  • Na odolné skvrny od mastnoty můžete použít jedlou sodu. Navlhčete skvrnu vodou, naneste na ni jedlou sodu a nechte ji působit asi 15 minut. Poté skvrnu vyperte obvyklým způsobem.
  • Na skvrny od vína či ovoce můžete použít citron. Navlhčete skvrnu vodou a citronovou šťávou a nechte ji působit asi 10 minut. Poté skvrnu vyperte obvyklým způsobem.

#TITLE_PRODUCTS_ID2#

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: