Úleva v těhotenství: Speciální těhotenská směs éterických olejů

Česká výroba AROMAterapie
89 Kč
Možnosti doručení

Objevte úlevu a klid během těhotenství s naší speciální směsí éterických olejů. Tato směs, obsahující oleje jako levandule, pomeranč a kadidlo, je navržena pro podporu relaxace, zmírnění stresu a zlepšení nálady právě během těhotenství. Oleje jsou zcela přírodní, bez přidaných syntetických látek nebo konzervantů a pochází z tradiční české bylinkářské farmy Nobilis Tilia (Nobela).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

JAK SE POUŽÍVÁ
 

Od 2. trimestru až do šestinedělí. 3 – 5 kapek do aromalampy či difuzéru k provonění prostoru. Pro relaxační koupel smíchejte 3 kapky s polévkovou lžící neutrálního koupelového oleje a přimíchejte do koupele. K použití na pokožku přimíchejte 7-10 kapek do 50 ml Tělového a masážního oleje neutrálního nebo vybraného rostlinného oleje. Jemně vmasírujte do pokožky, vynechte oblast kolem kotníků a paty. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

KOMU UDĚLÁ RADOST
 

Oslovuje hluboké niterné pocity, které těhotenství provázejí. Podporuje ženu, aby se připravila na porod bez obav, a provádí jí změnou vnímavě, radostně a sebevědomě. Dodává sebedůvěru a optimismus, přináší vnitřní klid, povznáší, konejší a rozpouští strachy. Otevírá cestu ke skryté přirozené síle každé ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: