BIO OLIVOVÉ mýdlo na praní skvrn a dětského prádla

Česká výroba EKOdrogerie
149 Kč
Možnosti doručení

Mýdlo vyrobené ze 100% olivového oleje s přídavkem citronového extraktu, který má přirozený bělicí účinek a pomáhá odstraňovat skvrny.

Kvůli jedné malé skvrně nemusí hned celý polštář nebo hnízdečko do pračky.

Šetrnější k látce i k přírodě je ošetřit skvrnu napěněným mýdlem. Pokud preferujete čistě rostlinou variantu, je zde Prací mýdlo z olivového oleje s výtažkem z citronu (200g) vhodné na odstranění skvrn i celkové ruční praní. Neobsahuje palmový olej ani živočišné složky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte sílu přírody pro vaše prádlo - s olivovým mýdlem s citronem

Hledáte způsob, jak prát prádlo šetrně a zároveň účinně? Pak je pro vás ideální Olivové mýdlo s citronem! Vyrobené z čistého olivového oleje a obohacené o citronový extrakt, toto mýdlo nabízí jemné a zároveň účinné čištění, poradí nejen s běžnými skvrnami.

Díky svému hypoalergennímu složení je ideální pro praní prádla celé rodiny, včetně dětského oblečení a oblečení pro osoby s citlivou pokožkou. 

 

milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_knitted-woolen-sweaters-boho-wicker-baskets-with-green-eucalyptus-branches-wooden-background
close-up-young-pregnant-woman-cooking-2

Zbavte se skvrn šetrně a ekologicky - a čistě přírodně

Olivové mýdlo s citronem je přírodní alternativa žlučového mýdla. Neobsahuje žádné živočišné složky a je tak vhodné i pro vegany. Díky svému přirozenému bělicímu účinku si poradí i s odolnějšími skvrnami, jako jsou skvrny od trávy, krve, vína a ovoce.

Mýdlo je biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí. Je vhodné pro těhotné i miminka. Také prodlužuje životnost vašeho oblečení a zanechává ho krásně čisté a svěží, s jemnou citronovou vůní.

Síla olivového oleje: Šetrnost k vláknům i životnímu prostředí

Olivové mýdlo s citronem obsahuje olivový olej namísto palmového oleje, čímž přispívá k ochraně životního prostředí.

Olivový olej chrání vlákna před poškozením a prodlužuje tak životnost vašeho oblečení. Navíc má antibakteriální vlastnosti, které pomáhají zabraňovat tvorbě plísní a zápachu.

Mýdlo je vhodné i pro miminka nebo osoby s citlivou pokožkou, protože je hypoalergenní a nedráždí.

milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_sustainability-goals-sdgs-concept-environmental-technologies
milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_rucni prani udrzitelna udrzba textilu EMAILING MILKIE

Jemné čištění: Citronový extrakt pro zářivě bílé prádlo

Citronový extrakt obsažený v Olivovém mýdle s citronem dodává mýdlu příjemnou vůni a zároveň zesvětluje prádlo a dodává mu zářivou bělost.

Citronový extrakt má přirozené bělicí vlastnosti, které si poradí i s odolnějšími skvrnami, aniž by poškodil vlákna. Navíc citronový extrakt přirozeně dezinfikuje prádlo a pomáhá tak eliminovat bakterie a plísně.

Mýdlo je vhodné i pro bílé prádlo, protože ho nepoškozuje a pomáhá předcházet šednutí

Boj s odolnými skvrnami: Předpírka olivovým mýdlem!

Olivové mýdlo s citronem je ideální pro předpírku skvrn, které se obtížně perou (a že jich miminka umí vyprodukovat množství menší než malé:)

Díky svému přirozenému bělicímu účinku a antibakteriálním vlastnostem si poradí i s odolnými skvrnami od trávy, krve, vína, ovoce a mastnoty.

Mýdlo naneste přímo na skvrnu a jemně ho vmasírujte do tkaniny. Nechte ho působit 10-15 minut a poté prádlo vyperte obvyklým způsobem. Olivové mýdlo s citronem je šetrné k textilním vláknům a nepoškodí barvy vašeho oblečení.

milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_small-laughing-child-boy-lies-basket-leaves-looks-camera
milkie_ekologicke_prani_prirodni_drogerie_top-view-eco-friendly-cleaning-products-with-lemon

Olivové mýdlo s citronem pro široké spektrum použití

Olivové mýdlo s citronem je kromě praní prádla vhodné i pro další úklidové práce v domácnosti. Můžete ho použít na:

    • Předpírku skvrn na kobercích a čalounění: Naneste mýdlo na skvrnu, nechte ho působit a poté ho vyčistěte vlhkým hadříkem.
    • Leštění nábytku z masivního dřeva: Mýdlo nařeďte vodou a naneste ho na nábytek. Nechte ho uschnout a poté nábytek vyleštěte suchým hadříkem.
    • Olivové mýdlo s citronem v pradelníku pomůže chránit oblečení proti molům. Mýdlo umístěte do plátěného sáčku a vložte ho do pradelníku. Citronová vůně odpuzuje moly a chrání vaše oblečení před poškozením.

#TITLE_PRODUCTS_ID2#

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: